آخرین اخبار : 

پا تو کفش مقامات ۷ .

سید+محمد+بطحایی

انتقادی :

آیت ا… غرویان : ….. آقای جنتی در روز قیامت جلو شما را خواهم گرفت .

انتقادی :چه شود قیااااااامت ، چه بگیر بگیری !!! . مردم جلو مسؤلین را میگیرند که چرا چنین و چنان ؟ ؟ ؟  ، مسؤلین جلو مردم را ،  که خودتان رای دادید و دروغهای ما را باور کردید . امااااا در این میان شیطان غمگین و سرافکنده که اگر من شیطان بودم اینها چی میگن ؟  ، خدایا ما را یکبار دیگر به زمین برگردان تا من و فرزندانم  لختی در محضربعضی مسؤلین تلمذ کنیم  شاید اگر خلقت جدیدی انجام شد با دانش بیشتری به گمراهی مخلوقاتت بپردازیم .

آیت ا… سبحانی : برداشتن تکالیف دانش آموزان بر خلاف قرآن و حدیث میباشد .

انتقادی : نگران نباشید ، بعضی معلمها هم میگن اگه بخواهیم حرف وزیر را عمل کنیم که بچه ها چیزی یاد نمیگیرند  . وزیر هم نگران بازی نکردن بچه ها نباشد  ، وقتی بزرگ شدند بالاخره ژنهای خوب میشن مسؤل و بقیه رعیت و سالها اون ژنهای خوبِ مسؤل با این رعیتها هم بازی میکنند هم عقده گشائی !!! . و امروز اگر میبینید بعضی از مسؤلین که از بین ژنهای خوب انتخاب شده اند !!! با رعیت اینگونه ناجوانمردانه بازی میکنند بدلیل اینست که در دوره کودکی دائما تکلیف شب داشته و فرصت بازی نداشته اند بجاش حالا دارن بازی میکنند !!! .   

رئیس کل بیمه مرکزی :  اظهار اولیه وی :  گزارش سلام نو، رئیس کل بیمه مرکزی اخیرا در رسانه ملی صراحتا اعلام کرده که «طبق قانون برنامه ششم توسعه و با توجه به پرخطر و کم خطر بودن راننده، از سال آینده بیمه شخص ثالث به جای خودرو به راننده تعلق خواهد گرفت » .

ویکی دو روز بعد به دنبال اعتراضات شدید مردمی در اظهاراتی جدید : به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی امیری اظهارداشت: بیمه نامه شخص ثالث صرفا برای خودرو صادر می‌شود .

انتقادی :  حکایت بعضی مدیران ما عحیبست ، از مدیریت فقط یاد گرفته اند صبح تا شب بنشینند نقشه بکشند چجوری مردم را بدوشند ، زمینه های عصیان و نافرمانی مدنی را توسعه و نظام را به لبه پرتگاه نزدیکتر کنند . در نظر بگیرید خانواده ای یک خودرو دارد ( که اکثر جامعه همین گونه اند ) حال هرکدام از پدر یا مادر یا فرزندان خانواده خواست برای کاری از خودرو استفاده کند باید بیمه شخص ثالث اجباری داشته باشد ، یا موقع بیمه شدن خودرو نام وی در بیمه نامه ذکر شده باشد  . چه اتفاقی میافتد ، اولا اختلاف در خانواده افزایش می یابد چون این امر هزینه خانواده را به شدت افزایش میدهد ثانیا بیمه ها با اینکار دست در جیب مردم میکنند تا هزینه های بی کفایتی و سوء مدیریت خود را با آن پوشش دهند .، و اگر قرار باشد درآمد بیمه ها از این راه افزایش نیابد چه لزومی دارد نظم موجود را بهم بزنند و اینهمه نگرانی ایجاد کنند .

 او قریب به مضمون میگوید چون جوانها در رانندگی کمتر احتیاط میکنند باید حق بیمه بیشتری بپردازند و خانمها و دیگرانی کمتر و اینکه معتقدست این سیاست ترافیک را روانتر میکند !!!؟؟؟ ( در گفتگو با شبکه خبر ) و تکلیف برنامه ششم هست  . وی در اظهارات جدیدش که کاملا با اظهارات اولیه مغایرست  گفته مالک خودرو وقتی میخواهد ماشینش را بیمه شخص ثالث نماید میتواند اسامی افرادی که ممکنست از خودرو استفاده نمایند را اعلام تا در بیمه نامه ذکر شود . و این یعنی اینکه اگر دوستی یا همسایه ای نیاز به خودرو شما داشت و نامش در بیمه نامه نبود حق ندارید خودرو را به او بدهید و این یعنی ضربه دیگری بر پیکر همنوع دوستی و انسانیت و قدمی بلند در دور شدن از جامعه اسلامی و نزدیک شدن به جامعه ماشینی و بی احساس غربی نسبت به همنوع . مگر در تصادفات ،  پلیس میزان تقصیر عوامل تصادف را مشخص نمیکند ؟ آیا باید قصاص قبل از جنایت کرد و همه جوانها را با یک چوب راند . خُب اگر عامل تصادف سابقه مکرر دارد درصدی از خسارت را به او نپردازید که البته این در صد را باید قانون شفاف بیان کند . آیا واقعا بعضی مدیران نمیفهمند که مشکلات را میشود جور دیگری دید و حل کرد ، چشمها را باید شست جور دیگر باید دید . این قلم همچنان معتقدست هدف نهایی چیز دیگریست که بیان نمیشود و این توضیحات بی ربط سرپوشی بر اصل ماجراست . نظر یک کارشناس را بخوانید . سلام نو در گفتگو با مالک اسماعیلی زیروئی کارشناس :  در هیچ جای قانون بیمه شخص ثالث درباره”راننده محوری” بحثی نشده است، در قوانین بیمه شخص ثالث بیشتر مباحث حول محور ویژگی‌های وسیله نقلیه، نوع کاربری، سال ساخت، سوابق راننده و تخلفات ثبت شده است و بحثی درباره راننده محوری وجود ندارد.

یکی از دلایلی که این قلم مجلس را ناکارآمد میداند همینست که در قانونگذاری کار را تمام نمیکند و بگونه ای جمله بندی میکند که هر مُجری میتواند تفسیر خاص خودش را داشته باشد ، ( مثل بودجه ۹۸ که در مجلس مطرح هست مصوب میکنن سازمانها مجازند املاک مازاد خود را بفروشند ، انگار تا بحال مجاز نبودند !! . اگر ریگی به کفشتان نیست چرا قاطع نمیگوئید باید بفروشند تا مردم از شر بنگاهداری دولتی خلاص شوند )  و در این بین فقط مردم هستند که باید بسوزند و بسازند . انشاءا… بزودی پیشنهاد جذابی برای حل مشکلات کشور در امور اجرایی ، تقنینی ، و قضائی ارائه خواهد شد ، اگر گوش شنوائی باشد .  

وزیر آموزش و پرورش : بجای متراژ کردن زرافه مهارت زندگی را به دانش آموزان یاد دهیم .

انتقادی : ایشان هم مثل رئیس جمهور دائما میگه باید چنین شود باید چنان شود . انگار افرادی از کره مریخ لازمست نزول اجلال فرمایند و این مشکلات را برطرف کنند . پس شما برای چه انتخاب شده اید ؟؟؟ . اینکه بجای انجام دادم ،  عمل کردم ، دائما باید باید میشنویم به چه معناست ؟ همین ۴ اسفند ۹۷ هم رئیس جمهور در جمع مدیران شرکتهای دانش محور مجددا گفت باید باید دولت الکترونیک تشکیل شود تا فساد نباشد ، و نمیگوید چه کسی باید اقدام کند .    

جهانگیری معاون اول : بودجه مملکت تبدیل به گوشت قربانی شده است .

انتقادی : و هاشمی وزیر بهداشت قبلی هم قربانی همین بودجه و گرو کشی شد . برای پیدا کردن پرتقال فروش ، این معادله چند مجهولی را حل کنید . از یکطرف  دکتر نمکی جانشین وزیر بهداشت ، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه بوده  و  نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه هست  ، از طرفی دکتر علی نوبخت برادر همین نوبخت عضو کمیته اخلاق وتاریخ پزشکی  کمیسون نظام پزشکی ایران و نماینده مجلس و تهدید کننده وزیر بهداشت قبلی با این ادبیات که « کاری نکن شاخ به شاخ شویم » (تابناک ۲۹ خرداد ۹۴  ) ( وقتی عضو کمیته اخلاق نظام پزشکی این ادبیات را بکار میبره اونوقت از نظام پزشکی چه انتظاری میشه داشت که مقصرین پزشکی را مجازاتی در خور نماید ) و بالاخره از طرف دیگر مافیای دارو و پزشکی و جان مردم . اگر این معادله را حل کردید آنوقت میفهمید چرا دکتر هاشمی وزیر خدوم بهداشت مجبور به استعفا شد تا طرح تحول سلامت که تنها برنامه مردم محور دولت روحانی بود با اما و اگرهایی روبرو شود و مردم را نگران کند .

وزیر ارتباطات : خالی کردن دل مردم هنر نیست .

انتقادی : بله درسته ، اینروزا هنر اینه که اپراتور ها بتونن جیب مردم را خالی کنند و اصلا هم مهم نیست وزیر در اواخر سال ۹۶ طرح خنده داری بنام طرح مصرف منصفانه اعلام و هزینه ها را ۳ -۴ برابر کنه و قول بده در فروردن ۹۷ طرحی برای کم مصرفها اجرا کنه و حالا که یکسال گذشته عین خیالش هم نباشه . بله جناب وزیر کی به کیه ، هنر ایناس ، مگه نه ؟ .

عطریان فر ( اصلاح طلب ) اصلاح طلبان باید زبان مفاهمه مشترکی با رقیب اصولگرا پیدا کنند .

انتقادی : تا حالا ادای امریکا را با دو باند  در می آوردند و به نوبت سوار میشدند حالا چون دستشون برا ملت رو شده لازمه نیروهاشونو تجمیع کنند و چون حزب رستاخیز یک تنه سوار شوند و برادرانه تقسیم کنند . البته یک راه دیگه هم شاید هنوز کاربرد داشته باشه اونم عده ای را به اسم مستقل وارد میدان کنند و بگویند ازت حمایت میکنیم به شرطی که بعد انتخاب شدن با ما باشی ، همچنین این پیشنهاد و  وعده را به مستقلین واقعی هم بدهند اگر قبول کردند که عالیه اگر هم خود را نفروختند تهدیدشان کنند که صحنه را ترک کنند . دیدیم که میگیما .  پایان .

سید+محمد+بطحایی 139403151504052375433594 153699161435178300 index

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *