آخرین اخبار : 

پا تو کفش مقامات ۵

2222364

انتقادی : 

 

محمد حسین رجبی : باید مثل صلح حدیبیه مذاکره میکردیم .

انتقادی : جناب رجبی غصه نخورید در عوض آقایان مثل صفین صلح کردند . ایشان در همین مصاحبه اینرا هم گفته اند که «   ما هم در میان مدیران و مسؤلان جامعه افراد دنیاطلب و دنیازده و بی دینی داریم که به هیچوجه شایستگی مسؤولیت در نظام مقدس و ولایی ما را ندارند ( البته برخی از این افراد )  » .

   و در ادامه گفته اند : موقعیت جمهوری اسلامی و تقابلی که با جبهه باطل دارد را میتوان با موقعیت رسول اکرم و حکومت ایشان مقایسه کرد. در آن برهه زمانی دشمن از نظر امکانات و تجهیزات برتری داشت و مرتب تهدید میکرد. در این برهه اگر مذاکره ای هم الزمی بود باید بسیار هوشمندانه مانند صلح حدیبیه رسول اکرم ( ص ) صورت بگیرد، البته اگر مدیران ما پا به پای ولایت آمده بودند و مانند رهبر معظم انقلاب فکر میکردند و خود را محتاج مذاکره با دشمن نشان نمیدادند ما نیازی به مذاکره نداشتیم. دشمن در حقیقت بیش از ما نیاز به مذاکره داشت، چرا که تمام توطئه ها و اقداماتی که در این۴۰ سال انجام داده بود با استقامت ما ناکام مانده بود و دشمن خود را شکست خورده میدید. آنها به این نتیجه رسیده بودند که تحریمها ناکارآمد است و اینگونه نمیتوان جمهوری اسلامی را به زانو درآورد، لذا آنها نیاز به مذاکره داشتند که در حین مذاکره و با ارعاب مسؤولان ما بتوانند امتیازاتی به دست بیاورند و از این طریق کاری را که با حربه های دیگر نتوانسته بودند عملی کنند. با این کار آنها میتوانستند در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ما نفوذ و جامعه را از درون متلاشی کنند. رهبری از ابتدا در زمان اوباما که این مساله مطرح شد از آن با عنوان دست چدنی که در آستین مخملی به سمت ما دراز شده یاد کردند اما متاسفانه مدیران فعلی به دشمن اعتماد کردند و فریب حرفهای دهان پر کن آنها را خوردند و منطقی را به کار بردند که هرگز در منطق پیامبر و اهل بیت نبوده و آن منطق برد- برد است. مذاکره برد- برد با دشمن معنایی ندارد، چرا که او میخواهد ما را نابود کند، ما نه تنها برای او جایگاه و وجهه ای قائل میشویم، بلکه میخواهیم او هم چیزی نصیبش شود، لذا رهبری از ابتدا گفتند من به مذاکره خوشبین نیستم، اینها عهدشکن هستند اما وقتی اشتیاق دولت را دیدند به طعنه فرمودند تا دلتان میخواهد مذاکره کنید! اما این اصول و خطوط قرمز را رعایت کنید. من تصور میکردم اگر دولت ما هوشمند و دارای تدبیر باشد میتواند با الگوگیری از صلح حدیبیه به گونه ای رفتار کند که نتیجه آن برد نظام اسلامی و ناکام کردن دشمن باشد. وقتی شما تمام تاسیسات هسته ای و سرمایه های مادی و معنوی را به دست خودتان نابود میکنید باید آورده های باارزش تری داشته باشید ولی با ذلت و وادادگی و مرعوب تهدیدات و تشرهای دشمن شدن حداقل امتیازات آورده شد و در مقابلِ دادن امتیازات بزرگ، امتیازاتی که هیچ ضمانتی برای اجرای آن به نفع ما نیست…… متاسفانه با ضعف نشان دادن در مقابل دشمن به نمایندگی از ملت قهرمان و مقاوم ایران، باعث شدند دشمن هار شود تا هر چه میتواند توپ و تشر بزند و دست ما هم خالی باشد. ما مشکلی با مذاکره نداریم اما به شرط آنکه همچون صلح حدیبیه عمل و تمام تحریمها و موانع پیش روی جمهوری اسلامی برداشته میشد. به عنوان مثال، پیامبر با هوشمندی در صلح حدیبیه این شرط را قرار میدهند که اگر هر طرف به همپیمان طرف دیگر تعرض کند، این پیمان لغو خواهد شد. این در حالی است که مسؤولان مذاکرات هسته ای به این فکر نکرده بودند که اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرد چه سازوکاری باید داشته باشیم اما آنها برای وضعیت شانه خالی کردن ایران از تعهداتش برنامه ریزی کرده بودند.این در حالی است که در ماجرای صلح حدیبیه با نخستین خلف وعده ازسمت مشرکان که خدشه ای به پیمان وارد شد، پیامبرهم ازپیمان خارج شدند.  [ لطفا مطلبِ « امریکا قرارداد امضا میکند برای اجرا نکردن » را در سایت enteghady.ir مطالعه فرمائید ] .

 علوی تبار: روحانی بهترین گزینه برای اداره کشوردر شرایط کنونی است( ۲مهر۹۵) .

علوی تبار در خصوص زندگی لوکس روحانی : برای بعضی پروژه ها بودجه کم هست ولی برای استخر نه .

ایضا : آقای روحانی یک چهره امنیتی بود با ظاهری که راست محافظه کارانه بود اما در باطن به چیزی اعتقاد نداشت.

ایضا: برای روحانی ماندن در قدرت  مهمترین نکته است . ( هر سه انتشار  ۳ آذر ۹۷ )

انتقادی :  آقای علوی تبار هم یک تئوریسین اصلاح طلبه .

زیبا کلام : اصولگرایان برنده انتخابات ۱۴۰۰ .

انتقادی : الهی العفو الهی العفو . از این چاه دراومدن به اون چاه سقوط کردن!!! . نگفتم داریم آشی که غربیها برامون پختن میخوریم . یا این یا اون ولاغیر .

هاشمی وزیر سابق بهداشت دردوران وزارت : دولت مانند پدرعیالواریست که فرزندان فراوانی دارد این پدر باید در درجه اول بفکر شکم و ضروریات فرزندانش باشد .

انتقادی : جناب وزیر کی به شما مدرک پزشکی داده که نمیدونید یک پدر برای آنکه زنده باشه و بتونه به ضروریات فرزندانش برسه باید اول خودشو سیر کنه بعد اونهایی که کمکش میکنند تا سرِ پا باشه !!! ، بعد  اگه چیزی ته کیسه موند بین بچه هایی که زنده موندن تقسیم میکنه حالا اگه در این بین تعدادی بچه هم از گرسنگی مردند مهم نیست دو باره جایگزین میشن غصه نخورید ، مگه شما دکترا نمیگید اگر بین مادر و فرزند یکی رامیشه نجات داداولویت با مادره ، خب بین پدر و فرزند هم همینطوره !!! ، اول پدر باید سیر بشه ، مگه نه ؟ ، حالا اگه پدری سیر بشو نبود تقصیر پدر که نیست ، شانس بچه هاشه میخواستند بدنیا نیان !!!  . پایان .  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *