آخرین اخبار : 

پا تو کفش مقامات ۴

31693

انتقادی : 

ملانوری معاون اقتصادی استاندار کرمان  : مردمسالاری دینی و تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان از مهمترین دستاوردهای انقلاب از ابتدا بوده و هست .

انتقادی : اولا ایشان معاون سیاسی بود شد معاون اقتصادی و جانشین ایشان معاون فرهنگی دانشگاه بود شد معاون سیاسی استاندار ، حالا این مسؤلیتها چه سنخیتی با هم دارند ؟ ا… و اعلم ،  ما که بقول رئیس جمهور بیسوادیم و نمیفهمیم لابد فهم مسؤلین اولی هست . ثانیا در مورد فرمایش ایشان ، متاسفانه بعضی از مسؤلین برای ساکت کردن شنونده آسمون را به ریسمون میبافند وحرفهایشان را با انواع طرفندها به مقدسات و شخصیتهای موجه و مورد تائید مردم وصل میکنند  تا به خیال خودشان مردم بپذیرند یا جرات مخالفت نکنند . مفهوم دیگر فرمایش ایشان اینه که ۱ –  ای مردم فلاکتی که از نظر اقتصادی با آن دست به گریبانید تقصیر خودتونه که انقلاب کردید ( مگه وزیر بهداشت قریب به مضمون نگفت خودتون رای دادید دولتی روی کار اومده باید بپذیرید همینه که هست ؟ ) ، یا ۲ – فقر و فلاکت اقتصادی که با اون دست و پنجه نرم میکنید از مهمترین دستاوردهای انقلابه !!! و خواهد بود ، مگه برای شکم انقلاب کردید ؟  . چون پایه اساسی انقلاب اعتقادات مردم بود لطفا به خطبا بفرمائید سند روایاتی که فقر و ایمان را مقابل هم بیان کرده اند ضعیف اعلام کنند .

رئیس کل دادگستری استان کرمان : در شرایط فعلی که کشور با مشکل تولید مواجه است اجازه نخواهیم داد عده ای چرخ صنعت و تولید را با مشکل مواحه کنند . و : اشتغالزائی یکی از نیازهای ضروری جامعه امروز است ، تمام مسؤلین بویژه مدیران اجرائی ، قضائی و بانکی باید شرعا و قانونا هر آنچه در توان دارند در راستای رفع موانع ومشکلات اقتصادی بکارگیرندتا بتوانیم از این شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم .

انتقادی : بعبارتی یعنی ای جنابان مزاحم چرخِ صنعت و تولید و ای مدیران اجرائی قضائی و بانکی که آشنا و عامل به شرع و قانونید و از فیلتر گزینش عبور کرده اید ،   جون ما ، مرگ ما این تن بمیره کمی روزه نخور نخور بگیرید و مدبر باشید تا آبها از آسیاب بیفته دو باره مثل ایام خوش گذشته هر بلائی خواستید سرِ این کشور و ملت بیارید ، قول میدیم چون گذشته کاری به کارتان نداشته باشیم !!! فعلا دست نگهدارید .   

لاریجانی رئیس مجلس : برخی مشکلات کشور ریشه صد ساله دارد .

انتقادی : و لابد شما مسؤلین هم برای اینکه مردم فراموش نکنند باید ۱۰۰ سال که ۳۰ سالش گذشته  فقط حرف بزنید و مشکلات را به گذشته ربط بدهید ،  خدا را شکر که مدیریت کارآمد مسولین دراین ۳۰ سال مشکلی بر مشکلات قبلی اضافه نکرده !!! .

 رئیس فراکسیون امید مجلس : نمایندگانی میتوانند پیگیر مطالبات مردم باشند که نگران تائید صلاحیت نباشند .

انتقادی : و این یعنی اینکه اولا همه مطالبات و نارضایتیهای مردم ناشی از عملکرد جناح و نهاد خاصیه و شورای نگهبان هم که باید صلاحیتها را تائید کند از همین جناحه لذا نمیشه ازشون انتقاد کرد آخه نماینده شدن و شرکت در تقسیم این گوشت قربانی یعنی بیت المال از حل مشکلات مردم واجب تره  ،  ثانیا مردم صد درصد از عملکرد جناح ایشان و دولت رضایت تام و تمام دارند و برای همینه که پیگیر مطالبات مردم در این دایره نیستند چون اصلا مطالبه ای وجود نداره . رئیس جمهور خوب ما منتقدین را شناخته بود که بیسوادمان خواند . اخه یکی نیس به ما  بگه ای بیسواد حرف ساده وروشن رئیس فراکسیون امیدرا هم نمیفهمی که باید بجوند دهانت کنند ؟! .

مطهری : رهبر متن برجام را خودشان از نزدیک مشاهده کردند .

انتقادی : و حضرت علی علیه السلام هم متن صلح صفین را مشاهد کردند . فاعتبرو یا اولی الابصار .

احمد شیرزاد : زدن اصلاح طلبان دیگر نانی برای اصولگرایان ندارد .

انتقادی : اولا اصلاح طلب و اصولگرا الفاتحه ،  ثانیا این دو اگر نیمه جانی هم داشته باشند  در ادامه مسابقه برد برد خودشان چنان نان اعتقادی و جسمی مردم را آجر که هیچ سنگ کرده و میکنند که معلوم نیست کدام عاقلی میتواند آنرا نرم کرده از قعر چاه به درآورد .

سید مهدی ابطحی : انگیزه طلبه ها برای پوشیدن لباس روحانیت کمتر شده .

انتقادی : درستش این بود میگفتند انگیزه جوانان برای طلبه شدن کمتر شده ، و تصور این قلم اینستکه اگر روحانیت به وظیفه دوم خود هم که مبارزه با ظلم و فساد و تبعیض هست مانند وظیفه اول که ترویج دین است عمل میکرد اوضاع برعکس بود . نگاهی به بحث انتقاد از روحانیت در سایت  enteghady.ir بیندازید .

وزیر نفت : عده ای میخورند و میبرند .

انتقادی : اولا که فکر نمیکنم در وزارت نفت خوردن و بردنی باشه چه از نوع کرسِنتی چه از نوع اختلاسی ! بفرض هم که باشه خب بالای سر در بنویسد خوردن حلا ل بردن حرام،بالاخره همه ازصدر تا ذیل گزینش شدن و حلال حرام سرشون میشه !!! . پایان .       

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *