آخرین اخبار : 

پا تو کفش مقامات ۲

images

انتقادی : 

سعید لیلاز : در جریان دولت روحانی شاهد غارت سازمان یافته ای در ایران هستیم در ۱۰ ماه گذشته ۳۰ میلیارد دلار ( انتقادی : با متوسط دلار ۱۵۰۰۰ تومانی میشود ۴۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان به عبارتی از جیب هر ایرانی ۵۶۲۵۰۰۰ تومان ) گم و دزدیده شده و … پول درشبکه بانکی که از آن بعنوان مرکز فساد یاد میشود پنهان شده  .

 انتقادی: فکر میکنید این آقای لیلاز کیه ؟ یک اصولگرا ؟ نه . یک سپاهی و بسیجی ؟ نه . یک صاحب منصب غیر پاسخگویِ منصوب شده بدون انتخابات ؟ نه . ایشون یکی از اصلاح طلبان دو آتشه و از تئوری پردازان و تئوری سازان اصلاحاته و عضو شورای مرکزی حزب !  کارگزاران سازندگی . سعید لیلاز در سال ۹۲ با انتشار یادداشتی تحت عنوان فرصت بی نظیر تاریخی اعلام کرد: «پیروزی آقای حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری می‌تواند به خوبی نشان‌دهنده این واقعیت باشد که ……… شاهد به وجود آمدن نوعی گرایش و تمایل در ملت ایران به مرکزگرایی و اعتدال‌گرایی هستیم»  و در روزهای امضای توافق برجام میان ایران و ۵+۱ در وین، سعید لیلاز در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام می‌کند اقتصاد هم مانند سیاست خارجی نیازمند مردانی مانند محمد جواد ظریف است .  لیلاز در مصاحبه با یورونیوز گفته : «ورود اسکناس (دلار) از دی ماه سال گذشته به بازار ایران از سوی آمریکایی ها ممنوع شد و دولت روحانی هم در این زمینه بسیار بی کفایت و بسیار بد عمل [کرد] و دقیقا پا جای پای احمدی نژاد گذاشت و نتیجه شد وضعیتی که شاهد هستیم» . « فساد سیستماتیک …. » عامل مهم دیگری است که به اعتقاد سعید لیلاز به تشدید وخامت بحران اقتصادی در کشور منجر شده است: «در این وضعیت فساد موجود … هم سوار بر کار شده و از کوچکترین روزنه ها دارد برای غارت سازمان یافته منابع ملت ایران استفاده می کند. این را در قالب ال سی های دروغین و واردات تقلبی ،  فساد در گمرک ها، وزارت صنایع، تخصیص ارز، عدم انطباق وارداتی با ثبت سفارش می توانید ببینید. پول گرفتند جنس وارد نکردند و کسی نبود که بپرسد چه می کنید؟ به گونه ای آقای روحانی و آقای جهانگیری با این مساله رفتار کردند که گویی بار اول است ما با این مسایل روبرو هستیم و بی کفایتی و فسادی که دستگاه دولت را گرفته عامل تشدید وخامت اوضاع ارز است» . و : « من پشت پرده را نمی دانم ولی اختیاراتی که آقای خامنه ای به روحانی و سران سه قوه داده اگر به چوب داده بود تا الان یک کاری کرده بودند. اما ناشایست ترین مردانی که ممکن بود در ۲۵۰ سال گذشته در آمریکا سر کار بیایند الان روی کار آمده اند و دارند اقتصاد و مسئولان و دولتمردان … را روی انگشت می چرخانند و ما را مسخره می کنند. مسئولیت این را من اساسا متوجه آقای روحانی می دانم چون ما از ۸ یا ۹ ماه قبل مکرر به آقای روحانی هشدار دادیم که بحران در پیش است ودلار را بحران خواهد گرفت» . بله عزیزان اینا دو کلمه از زبان خودشونه ، نه منتقدان بیسوادِ فلان فلان شده ! .

حسین مرعشی : روحانی باید در پیشگاه تاریخ پاسخگو باشد .

انتقادی : احتمال اول : میخواستن بگن در پیشگاه ژنهای خوب!!! ، و احتمال دوم ، منظور تاریخیه که ژنهای خوب نویسنده اش باشند !!! .

مجید انصاری : اگر تلاشهای ظریف نبود برنامه ترامپ به نتیجه میرسید .

انتقادی : و تلاشهای ظریف بود که برنامه اوباما به نتیجه رسید .

بهمنی رئیس کل اسبق بانک مرکزی : افرادی مانند جمشید بسم ا… مه آفرید و مظلومین در عرصه پولی و ارزی کشور تاثیری ندارند .

انتقادی : پس باید بگردیم دنبال پرتقال فروش ؟؟؟ .

ظریف در نامه ای به دادستان کل : سندی ندارم که بفرستم .

انتقادی : اول اگه این حرف را اونی زده بود که وارد خط قرمز برادران  !شده بود احتمالا حالا حکم زندانش هم صادر شده بود ، دوم اون تولید کننده لبنیات که رسما گفت نه جریمه را میپردازم نه قیمت را پائین میارم الگوش ظریف بوده .

وزیر ارتباطات : تخریب دولت برای صدا و سیما اعتبار نمی آورد .

انتقادی : برای دولت که آب و نان می آورد و میتواند با فریاد آی دزد آی دزد سرِ ملت را گرم کند .

علیرضا بهشتی : مشکلات مردم با بولتن خوانی حل نمیشود .

انتقادی : تا بحال که تنها هنر مسؤلین خواندن و گفتن بوده ، بیخود نیست که اینقدر هوای خواننده ها را دارند آخه از ی جنسن .

سید حسین موسویان : به سعودیها پیشنهاد میکنم از سردار سلیمانی دعوت کنند به ریاض برود و ماجرای یمن حل شود .

انتقادی : اول مگه این عزیز دل ملت به ریاض رفت که ماجرای سوریه و عراق حل شد . دوم سعودیها از سعد حریری دعوت کردند برا هفت پشتشان بسه . سوم اینرا آرزوی به دل مانده  بدانید . پایان .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *