آخرین اخبار : 

فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

شهید رنجبر

انتقادی:

                        من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

             مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ … عَزَّ وَ جَلّ

سردار اشتری

فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 با سلام و دعای خیر، در بهمن ۱۴۰۰ کرونا مرا بر حسب اتفاق به بیمارستان پلیس کرمان کشاند. جائی که هیچ دوست و آشنائی نداشتیم. ولی پس از بستری و شروع درمان مشاهدات ما جلوه های زیبائی از فداکاری و مهر ومحبت این فرشتگان همکار شما را شاهد بود. چنین فرهنگی، از طرفی نشانه یک مدیریت قوی در راس بیمارستان و ریاست آن بود و از طرف دیگرنشان از انتقال عالمانه و کارشناسانه چنین تفکری به کل زیر مجموعه. باور رفتاری که بیان میشود برای بعضی که دستی دور بر آتش دارند کمی سنگین هست و حتی ممکنست تعبیر به مجیز گوئی گردد. در این مورد اخیر باید عرض کنم کسانی که این قلم را میشناسند یا نوشته هایش در سایت enteghady.ir   و هفته نامه آینه رفسنجان را دیده باشند میدانند این قلم تحت هیچ شرایطی اهل مجیز گوئی نمیباشد. حقیر کادرِ درمانِ بسیاری میشناسد که همه هم خدوم و مهربان، اما این عزیزان رفتارشان جز محبت و مهربانی نبود انگار عضوی از خانواده خود را مداوا میکنند و این منش در تمام سطوح بیمارستان برای همه بیماران قابل مشاهده بود اعم از پزشک و پرستار و خدمه، و اینکه با وجود درگیری حدود سی تن از پرسنل با کرونا وظایف آن همکاران را نیز انجام میدادند بدون اندکی اخم یا ترش روئی.البته این گفته ها به مفهوم نبود چنین حالتی در سایر مراکز درمانی نیست، من آنچه را دیده ام تقدیر میکنم و دیگر عزیزان هم لازمست آنچه را مشاهده کرده اند بیان فرمایند و سایت enteghady.ir   آماده انتشار نظرات مشابه یا متفاوت میباشد.

ممکنست بفرمائید در تمام بیمارستانهای ما اوضاع همین گونه هست که جای شکر دارد و حرفی باقی نمیماند، اما اگر همه جا اینگونه نیست باید عرض کرد چه اقدامی برای تشویق این عزیزان و مدیریت آن و گسترش چنین مدیریتی در سایر مراکز انجام شده است. حد اقل انتظاری که وجود دارد تشویق و قدردانی از این عزیزان با درج در پرونده میباشد.

واما عکس سرهنگ شهید رنجبر در بالا، یک عکس تزئیناتی نیست بلکه حرفی در مورد شهادت این عزیز وجود دارد که ضروریست جنابعالی و فرمانده دانشگاه پلیس بشنوند، باشد که کمتر شاهد اینگونه خسارات جبران ناپذیر از ناحیه بعضی غفلتها باشیم. و اگر اینجا مطرح نمیشود فقط به احترام کادر درمان شما در بیمارستان پلیس کرمان میباشد. امیدست فردی امین را اعزام فرمائید تا صحبتها را ضبط و برایتان ارسال نماید.   کاظم نقش بند  enteghady.ir  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *