آخرین اخبار : 

ظریف: دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد. انتقادی: آقای ظریف اینرا چه زمانی فهمیدی ؟؟

139704181703076614694254

انتقادی : 

باز نشر از 

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/05/16/1796035/

و سوال انتقادی از ظریف . 

وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در یکی از شبکه های اجتماعی با اشاره به بازگردانده شدن تحریم‌ها علیه ایران و لغو مجوز فروش هواپیما نوشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم،‌ “محمد جواد ظریف” در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: دولت آمریکا می خواهد دنیا باور کند که نگران مردم ایران است. اما اولین تحریم هایی که بازگردانده، مجوز فروش بیش از دویست هواپیمای مسافربری را به دلیل بهانه های واهی لغو کرده و مردم عادی ایران را در مخاطره قرار داده است. دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.

وزیر امور خارجه کشورمان در توئیت دیگری در سالگرد حمله اتمی آمریکا به هیروشیما و ناکازاکی نوشت: نظامی گری و بی اعتنایی آمریکا به حیات بشر پایان نیافته است.

محمدجواد ظریف در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ­در سال ۱۹۴۵ و در چنین روزی آمریکا به اولین کشوری تبدیل شد که تاکنون از سلاح هسته ای آن هم بر روی یک مرکز شهری استفاده کرده است. پس از ۷۳ سال – در حالی که زرادخانه هسته ای خود را به طور قابل توجهی گسترش داده و با بی توجهی به ان پی تی از نابود کردن آن امتناع می کند – نه نظامی‌گری آمریکا و نه بی‌اعتنایی کامل (این کشور) به حیات بشر پایان نیافته است.

انتقادی از ظریف سوالی دارد و آن اینکه آقای سیاستمدار کارکشته و غیره این موضوع را شما چه زمانی فهمیدی ؟؟؟ قبل از مذاکرات برجام یا بعد از آن . اگر قبل از برجام بوده چرا تمام خواستهای امریکا را اجرا کردی و باو اعتماد نمودی که بوعده هایش عمل میکند؟؟؟ و اگر تازه فهمیدی که اصلا صلاحیت این مسولیت را نداری . 

 

1302724_744 151698224600023000

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *