آخرین اخبار : 

دفتر آیت الله آملی به شایعات منتشره توسط خبرگزاری دولت پاسخ داد . ( و چند سوال انتقادی از ایشان )

57704395

انتقادی : 

پیرو درج خبر شماره ۸۳۳۶۸۹۶۲ مورخه ٩٨ / ۴ / ۴ در خبرگزاری جمهوری اسلامی «ایرنا» مبنی بر اینکه «فردی که زاکانی عنصر فساد خوانده همراه آملی لاریجانی به مجمع تشخیص رفته است» جوابیه زیر در ۶ بند ارسال می‌گردد.

۱- خبر خبرگزاری رسمی دولت در مورد معاون اجرایی سابق حوزه ریاست و حضور وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه آیت الله آملی لاریجانی، کذب محض است و معلوم نیست چراخبرگزاری رسمی دولت که با بیت المال اداره می‌شود و وابسته به دولت است، بایدچنین شایعات کذبی را بپراکند.

۲- اتهاماتی به معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه زده شده که کذب بودن آن برهمگان آشکار است مثل فساد آشکار وی یا اینکه همگان بر فساد وی آگاهند اینگونه اتهام زنی یک طرفه و محاکمات رسانه‌ای بدون اینکه متهم بتوانداز خوددفاع کندکاری خلاف شرع، خلاف قانون وخلاف اخلاق است.

۳- نحوه سخن برخی مدعیان اصول گرایی صددرصد برخلاف موازین شرعی و اصول ارزش‌های اخلاقی است. توهین به دو رئیس قوه قضاییه تحت عنوان ” این شخص دو رئیس قوه قضاییه را بیچاره کرده است. ” چه توجیهی دارد؟ وانگهی این سخنان در واقع بطور غیر مستقیم دو رئیس قوه قضاییه را متهم می‌سازد. انتشاراینگونه اتهامات در فضای مجازی واقعاً چه مجوزی دارد؟!

۴- برخی از اتهامات مطرح درموردمعاون اجرایی حوزه ریاست قبلاً دردادسرا بررسی شده وکذب بودن آن محرز شده بود. رئیس قوه قضاییه پیشین هم خودمستقلا آن‌ها را بررسی وخلاف بودن آن‌ها برای وی محرز شده بود. مدعیان اگر مدعی وجود اتهاماتی دیگر هستندچرا در طول ده سال آنهارابارئیس قوه قضاییه درمیان نگذاشته اند؟

۵- به نظر می‌رسدطرح این اتهامات ابزاری است برای پروژه‌ای بزرگتر در تخریب رئیس پیشین قوه قضاییه. ظاهراً احقاد بدریه و حنینیه چنان غلیان کرده که راهی جزاینگونه تخریب‌های ناجوانمردانه و خلاف شرع و اخلاق ندیده اند.

۶- خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) اگر دغدغه اطلاع رسانی صحیح دارد بهتر است به جای انتشار اخبار مجعول، اسناد واقعی و صحیح تخلفات بستگان ونزدیکان رئیس جمهوررا منتشر کند اسنادی بسیار متنوع و رنگارنگ؟!، البته و صد البته اینگونه افشاگری‌ها راخلاف شرع و خلاف قانون و خلاف اخلاق می‌دانیم. چون محل رسیدگی به این امور قوه قضاییه است نه فضای مجازی لیکن اگر بناست افشاگری صورت گیرد خوب است ازنوع واقعی آن باشد نه مجعول!

بدیهی است پیگردحقوقی و قضایی کلیه مرتکبان وانتشار دهندگان این اخبار کذب به قصد تشویش اذهان عمومی همچنان محفوظ می‌باشد.

دفتر آیت الله آملی لاریجانی

باز نشر از : https://www.yjc.ir/fa/news/6982356

و اینک چند سوال انتقادی از آیت ا… آملی لاریجانی :

۱ – لطفا بفرمائید چرا در زمان تصدی شما محاکمه مفسدین اقتصادی درجه ۳ چون سلطان سکه و غیره علنی برگزار شد و حکم سریع صادر و اجرا شد  اما محاکمه مفسدین درجه ۲ همچون برداران رئیس جمهور و جهانگیری و خود شما و غیره غیر علنی چند ساله و در پرده ای از ابهام قرار دارد ؟؟؟ . 

۲ –  اینکه شما به سرعت به سراغ اطرافیان احمدی نژاد رفتید و آنان را محاکمه و زندانی کردید ( که باید هم این محاکمات انجام میشد ) ، آیا دلیلش این نبود که او وارد خط قرمز شما و برادرتان در مجلس شد و یکی از برادران شما را افشا کرد . ؟؟؟ اگر جوابتان منفیست آیا اختلاس اطرافیان احمدی نژاد جرم بزرگتری بود یا جرم بعضیها در فتنه ۸۸ که نزدیک بود آش را با جاش تقدیم امریکای حهانخوار و صهیونیزم بین الملل کنند . ؟؟؟

۳ – مگر رهبر معظم انقلاب نفرمودند اول سراغ کسی بروید که سکه و ارز را فروخته ( قریب به مضمون ) ، دلیل اسنکاف شما از اجرای این فرمان چه بوده و آیا همین گویای عدم صلاحیت شما در منصب قضا نبوده است ؟؟؟ . 

تصاویر منتخب انتقادی میباشد 

 

9786327_755 download 570128_103

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *